تولید انواع ابر خازن در کاربردهای مختلف

ابرخازن

روشی نوین در ذخیره انرژی

گل‌خانه تاریک انرژیتیک

در مقیاس‌های صنعتی تا قابل‌حمل

راهکاری برای دستیابی به امنیت پایدار آب، غذا و انرژی در کنار حفظ محیط زیست

نیاز کشور به انرژی پاک

انرژی خورشید پاسخی مناسب جهت استفاده در اقلیم کشور ایران

خدمات

شرکت دانش‌بنیان مهندسی استا در زمینه‌های رصد انرژی، مشاوره و طراحی نیروگاه‌های خورشیدی فتوولتاییک، آموزش‌های کاربردی و رویدادهای حوزه انرژی خدمات ارایه می‌دهد.

محصول‌ها

ابرخازن‌ها در ابعاد مختلف و گل‌خانه تاریک انرژیتیک در مقیاس‌های رومیزی تا صنعتی و نمونه‌های کاربردی استفاده از سامانه‌های خورشیدی از محصول‌های شاخص شرکت هستند.

توسعه فناوری

شرکت دانش‌بنیان مهندسی استا روی توسعه سه فناوری ذخیره‌سازی الکتروشیمیایی انرژی، گل‌خانه تاریک انرژیتیک و سامانه‌های خورشیدی پژوهش‌های خود را دنبال می‌کند.

درباره ما

شرکت دانش‌بنیان مهندسی استا (مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی) با ارتباط تنگاتنگ با لابراتوار مهندسی انرژی‌های تجدیدپذیر دانشگاه شهید بهشتی با هدف افزایش ثروت ملی در برخورداری ایرانیان و با در نظرگرفتن رشد سهم فناوری‌ها و منابع انرژی‏‌های تجدیدپذیر در سبد انرژی کشور در سال ۱۳۸۹ توسط تعدادی از نخبگان دانشگاهی و صنعتی تشکیل گردید. زمینه اصلی فعالیت شرکت انجام خدمات مشاوره، طراحی و ساخت‏ در زمینه توسعه فناوری انواع انرژی‌های تجدیدپذیر و منابع ذخیره انرژی الکتریکی از قبیل سوپرخازن و باتری می‌باشد.
افق عمل‌کردی شرکت، تامین امنیت پایدار انرژی، آب، محیط‌زیست و غذای ایرانیان با توسعه فناوری‌های حوزه مهندسی انرژی‌های تجدیدپذیر (انواع گل‌خانه‌های تاریک انرژیتیک) است.

  • ماموریت

    شرکت دانش‌بنیان مهندسی استا با هدف تولید ثروت با رشد سهم منابع انرژی‏‌های تجدیدپذیر در سبد انرژی کشور و فناوری‌های مرتبط با جذب نخبگان دانشگاهی و صنعتی تشکیل گردید.

  • چشم‌انداز

    چشم‌انداز شرکت دانش‌بنیان مهندسی استا در کوتاه‌مدت توسعه فناوری‌های دانش‌بنیان و راهبردهای موردنیاز حوزه انرژی و هم‌بست وفن در کشور و در بلندمدت تبدیل‌شدن به یک بازیگر مهم صنعتی در منطقه در این حوزه است.

  • تعهد

    ما به اصول و مسئولیت‌پذیری در قبال تعهدهای خود پایبندیم. تعهدهای ما، هدایت‌گر سازوکار شرکت در تعامل سازنده و صمیمانه با همکاران و مشتریان ما می‌باشد.

© کپی رایت 2020 - کلیه حقوق این سایت برای شرکت دانش‌بنیان مهندسی استا محفوظ است. استفاده از منابع علمی این سایت تنها با ذکر مرجع (مرجع‌دهی نمونه: وبسایت شرکت دانش‌بنیان مهندسی استا انرژی‌سازان توان‌افزا - estaco.ir) مجاز است. - powered by Enfold WordPress Theme
Translate »